سامانه راهنمای کسب درآمد اینترنتی خدمات انفورماتیک ارک  

سامانه راهنمای کسب درآمد اینترنتی خدمات انفورماتیک ارک

  

آمار بازدید

محصولات فروشگاه

مطالب مفید

انواع روش های کسب درآمد اینترنتی

 

جهت شروع کار ابتدا بر روی يکی از دو تصوير زير کليک کرده و ثبت نام نماييد.

        

 

کسب درآمد اینترنتی چیست و روش های کسب درآمد از اینترنت کدام است !
حتما تا کنون واژه هایی مانند همکاری در فروش ، بازاریابی الکترونیکی ، کسب درآمد اینترنتی ، دستمزد اینترنتی ، حقوق اینترنتی ، در اینترنت پولدار شوید و ده ها واژه دیگر با مفهوم کسب درآمد از طریق اینترنت را شنیده اید ! فضای اینترنت ایران هر روز در حال رشد و توسعه است ولی ارائه دهندگان خدمات و محصولات کمی نسبت به تعداد افرادیکه از اینترنت استفاده میکنند در اینترنت فعالیت اقتصادی انجام میدهد .

٣٠٠٠٠٠٠٠ میلیون کاربر اینترنتی بهترین فرصت برای کشف بازارهای جدید برای ارائه محصولات ، خدمات و ایده های ناب شماست . با مطالعه مقالات کسب درآمد اینترنتی و توسعه کسب و کار الکترونیک و بکارگیری سبک ها و روشها صد در صد موفقیت چشمگیری را در افزایش درآمد و توسعه کسب و کار اینترنتی خود شاهد خواهید بود .

 

فرصت کسب درآمد از اینترنت تکرار نشدنی !
این یک فرصت برای شما خواهد بود که محصولات یا خدماتی را در اینترنت با شیوه صحیح و استاندارد و به کمک یک مشاور مجرب ارائه نمایید . شیوه ارائه محصولات و خدمات شما ممکن است در سایت اختصاصی شما باشد و یا در سایت دیگری به عنوان واسطه عملیات فروش الکترونیکی و معرفی محصولات انجام شود .

کسب درآمد اینترنتی برای من مناسب است !
شما صاحب بنگاه اقتصادی هستید ؟ بیکار هستید ؟ به دنبال شغل دوم هستید ؟ قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی را دارید ؟ مغازه و فروشگاه در شهر دارید ؟ تحت هر شرایطی در بازار بوجود آمده در کشور عزیزمان ایران میتوانید با انجام فعالیت مثبت درآمد کسب کنید و یا با کمک پتانسیل موجود در فضای مجازی مشتریان و درآمد خود را افزایش دهید . تحت هر شرایطی راه اندازی کسب و کار اینترنتی و یا کسب درآمد اینترنتی با شیوه و روش استاندارد برای شما مفید و دست یافتنی است .

تعریف خلاصه کسب درآمد اینترنتی !
اینترنت مانند فضای حقیقی فیزیکی که در آن زندگی میکنیم امکان راه اندازی کسب و کار را بصورت مجازی و اینترنتی در خود دارد و اگر کسب و کار اینترنتی با نتیجه کسب در آمد و سود ریالی یا ارزی همراه باشد اصطلاحا این چرخه را مانند فضای واقعی کسب درآمد از طریق اینترنت و یا همان کسب در آمد اینترنتی می نامیم . در اینترنت همانند فضای حقیقی هر چقدر زمان بگذرد به تعداد مشتریان یک فروشگاه یا غرفه یا محصول یا خدمتی خاص افزوده میشود.

 

انواع روشهای کسب درآمد اینترنتی ، تعریف عمومی و همیشگی !

1. PTC
2. PTR
3. Surf
4. PTS
5. Offer

1.PTC
PTC مخفف (pay to click) به معنی پرداخت برای کلیک کردن است . در این روش شما با کلیک کردن روی سایت های مشخص و بازدید کردن از آنها به مدت کوتاهی مبلغی دریافت می کنید.

2.PTR
PTR مخفف (pay to read) به معنی پرداخت برای خواندن است . در این روش شما ایمیل هایی دریافت میکنید که درون آنها آدرس سایتهایی(URL) وجود دارد که مانند روش PTC با آنها برخورد میکنیم .

3.Surf
در این روش ما بر روی URL موجود در این بخش کلیک میکنیم در صفحه باز شده سایتهایی که جنبه تبلیغی دارند به تناوب نشان داده میشوند و این بازدید با پرداخت مبلغی به شما همراه است.

4.PTS
در این روش شما با ثبت نام در سایتهای مشخص شده پول دریافت میکنید . ثبت نام ها میتواند واقعی یا ثبت نام مجازی باشد ولی وب سایت هایی هستند که به ازای هر مرتبه عضویت درصد یا مبلغ مشخصی را به فردیکه عضویت را در سایت فعال نموده است پرداخت مینمایند.

5.Offer
در این روش شما با دانلود کردن toolbar مخصوص و ثبت نام کردن از طریق آن در سایتهای موجود پول دریافت میکنید .

توجه !
٥ شیوه فوق برای بسیاری از کاربران ایرانی باورنکردنی است . کسب درآمد به شیوه های فوق بیشتر در وب سایت های خارجی انجام میشود و به تازگی نیز برخی از سایت های تبلیغات ایرانی یا آگهی نامه ها و نیازمندیهای اینترنتی با شیوه کلیک بر روی بنرمشتریان شان و یا کلیک بر روی لینک تبلیغات متنی مشتریان شان به شما مبلغ مشخصی را پرداخت میکنند . در ادامه مقاله به کسب در آمد و مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی بصورت جدی تر میپردازیم .


مراحل کسب درآمد از طریق اینترنت با راه اندازی کسب و کار اینترنتی با واسطه یا بدون واسطه !

الف : محصول یا خدمتی برای ارائه ندارم ،پس چطور کسب درآمد اینترنتی داشته باشم ؟

1 : فروش محصولات یا خدمات تولیدکنندگان دیگر
بازاریابی و فروش محصولات نرم افزار و تحت وب برای شرکت هاییکه تولید کننده محصولات نرم افزاری تحت وب هستند و کنترل پنل های مدیریتی بازاریابی کاملی را برای مدیریت گزارشات و پیگیری فروشها و پیش فاکتورها به شما تحویل میدهند . در این شیوه نیازی نیست شما تولید کننده محصول یا خدمت باشید و یا نیازی نیست حتما دانش فنی بالائی برای ارائه محصول داشته باشید بلکه صرفا اطلاعات منتشر شده در سایت تولیدکننده یا سرویس دهنده را به مشتریان و بازار هدف خود انتقال دهید . پس از فروش سود و پورسانت حاصل از فروش شما به حساب بانکی شما از طرف شرکت واریز میشود .

2 : ارسال ایمیل تبلیغاتی بصورت روزانه به بانک ایمیل دریافتی
برخی از شرکت ها به جهت تبلیغات هدفمند بانک اطلاعات ی ایمیل خود را به همراه طراحی ایمیل تبلیغاتی در اختیار شما قرار میدهند تا بصورت روزانه و مداوم به آدرس های ایمیل صحیح ،ایمیل تبلیغاتی شرکت را ارسال نمایید . شرکت نیز مبلغ توافق شده را به ازای تعداد ایمیل مشخص در بازه زمانی مشخص پرداخت مینماید.

3 : مدیریت بخشی از یک سایت داینامیک جهت بروزرسانی اطلاعات
بیشتر سایت ها،پورتال ها، فروشگاه های اینترنتی با استفاده از نرم افزار طراحی سایت یا نرم افزار طراحی فروشگاه اینترنتی مدیریت میشوند با بروز رسانی اطلاعات مثلا بخش اخبار یا مقالات وب سایت به نسبت تعداد صفحات وارد شده و یا فرم های ساخته شده و حتی تصاویر و مشخصات کالاهای وارد شده در فروشگاه اینترنتی مبلغی مشخص را از صاحب سایت دریافت میکنید . البته اگر با نرم افزار های گرافیک مانند فتوشاپ ، فلش و یا نرم افزار های طراحی صفحات وب html آشنائی داشته باشید مسلما اجرای طرح ها و طراحی بنرها نیز به افزایش درآمد اینترنتی شما کمک میکند .

4- نماینده فروش و خدمات پس از فروش شرکت های کوچک یا متوسط
در هر شهری زندگی میکنید میتوانیدبا شرکتی در شهر دیگر تماس گرفته و پیشنهاد اخذ نمایندگی محصولات و خدمات را با شرکت در میان بگذارید. بطور مثال شما میتوانید در شهر اصفهان محصولات شرکتی را در تهران بفروش برسانید،تسویه کنید،راه اندازی نموده و حتی پشتیبانی کنید . اینکار شاید نیاز به سرمایه زیادی نداشته باشد ولی هر چقدر اطلاعات فروش و تعمیرات شما در مورد محصول یا خدمت بالاتر باشد مسلما کسب در آمد بیشتری خواهید داشت . از طرفی فروش خدمات مانند نرم افزار پیام کوتاه ، هاستینگ ، دامین ، طراحی سایت ، نرم افزار حسابداری ، نرم افزار اتوماسیون ، کتاب الکترونیک و محصولاتی که امکان انتقال آنها از شهری به شهر دیگر با ایمیل امکانپذیر است هم آسانتر است و هم در آمد بیشتری دارد و در زمان کمتری انجام میشود.


ب : من محصولات و خدماتی دارم و میخواهم در اینترنت بفروش برسانم !

1- فروش محصولات و خدمات با راه اندازی فروشگاه اینترنتی توسط یک شرکت طراحی سایت !
اولین کار برای فروش محصولات یا خدمات شما طراحی فروشگاه اینترنتی و راه اندازی سیستم پرداخت آنلاین مشتریان به فروشگاه اینترنتی میباشد . اگر با راه اندازی فروشگاه اینترنتی و مدیریت فروشگاه اینترنتی نا آشنا هستید میتوانید از یک مشاور دائمی کمک بگیرید و یا محصولات و خدمات خود را به شرکت طراحی سایت ی که طراحی فروشگاه اینترنتی را برای شما انجام داده است بدهید . میزان درآمداینترنتی حاصل از فروش فروشگاه اینترنتی شما بستگی به فعالیت و بروز رسانی فروشگاه اینترنتی شما دارد .

2- فروش محصولات و خدمات از طریق سایت های واسطه با خدمات همکاری در فروش انجام میشود !
سایت تخفیف گروهی یا فروشگاه های اینترنتی و یا وب سایت های بازاریابی بطور معمول به عنوان یک واسطه فقط معرفی و فروش اینترنتی محصول یا خدمت شما را انجام میدهند و حتی در برخی فروشگاه های اینترنتی یا وب سایت های تخفیف گروهی محصول را نیز در محل به خریدار تحویل میدهند . پس از پایان فروش و قطعی شدن تحویل کالا مبلغ را با کسر درصد خود به حساب شما پرداخت میکنند .

3- طراحی سایت تخفیف گروهی یا طراحی سایت تبلیغات و آگهی نامه اینترنتی برای فروش شما و فروش دیگران !
شرکت ها یا اشخاصی که تولید کننده محصولات و خدماتی با فروش بالا هستند معمولا از طریق واسطه اقدام به فروش اینترنتی محصول نمیکنند بلکه با کسر درصد پورسانت واسطه محصول یا خدمت را ارزانتر به خریدار میرسانند . محصولات پرطرفدار میتوانند خود یک وب سایت تخفیف گروهی و یا وب سایت بازاریابی اینترنتی راه اندازی نمایندتا در کنار فروش محصولات خود سایر خدمات و محصولات تولیدکننده گان و سرویس دهندگان را نیز بفروش برسانند .

4- ایده های خود را در اینترنت با سرمایه گذاران مطرح کنید !
نوعی دیگر از کسب درآمد از طریق اینترنت ،استفاده از نزدیکی به دیگران در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی است به این ترتیب که برقراری ارتباط و ارائه پیشنهاد و ایده نیازی به تعیین وقت قبلی ندارد و معمولا وب سایت های موفق در اصناف گوناگون با گردشی در سایتشان کاملا مشخص هستند. سرمایه گذاران و صاحبان بنگاه های اقتصادی که وب سایت های قدرتمند و حرفه ای را در کشور راه اندازی نموده اند به دنبال ایده های بکر یا خدماتی با عنوان همکاری در فروش هستند . بطور مثال شما گرافیست یا برنامه نویس هستید و با تایید ایده خود در تولید و سود و زیان با سرمایه گذار شریک میشوید . حتی با در میان گذاشتن فقط یک ایده و متقاعد کردن از جنبه سود دهی طرح میتوانید خود را در نهائی کردن ایده و انتشار آن شریک و از این طریق کسب در آمد اینترنتی داشته باشید .

5- کسب درآمد اینترنتی با فروش نرم افزار های تحت وب و خدمات !
برخی خدمات مانند نرم افزار های ارسال اس ام اس تبلیغاتی ، نرم افزار طراحی سایت ، ثبت آنلاین دامین ، خرید هاستینگ،خرید سرور اختصاصی ، خرید سرور مجازی و اجاره نرم افزار ارسال ایمیل انبوه . . .غیره براحتی در هر شهری قابل فعالسازی و استفاده میباشد . تنها کسب سی درصد اطلاعات اولیه فروش این گونه محصولات شما میتوانید با سرمایه اندک در شهر خود به عنوان یک نمایندگی فروش فعال معرفی شوید تا تولید کننده محصول یا خدمت نیز نام و مشخصات تماس شما را به خریداران شهر شما اعلام نموده و در سایت به عنوان نمایندگی شهر مورد نظر معرفی نمایند.

 

جهت شروع کار ابتدا بر روی يکی از دو تصوير زير کليک کرده و ثبت نام نماييد.

        

 

 
تمامی حقوق برای خدمات انفورماتیک ارک محفوظ است. | طراحی و توسعه : گروه طراحی ارک